Vahşet.. Kütahya’da Köpek Katliamı

0
778

Kütahya’da Tren Yolunda Köpek Katliamı

Feci olay Tavşanlı ilçesinin 3 kilometre uzağında Kütahya-Balıkesir demir yolunda meydana geldi.

Kütahya’nın Tavşanlı İlçesi‘nde 2 haftada 4’ü yavru olan 5 sokak köpeğinin kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce demir yolu raylarına bağlanıp üstlerinden tren geçmesi sonucu kafaları koparak öldüğü iddia edildi.

Tavşanlı’da oturan hayvansever Necdet Demirat, ilçe merkezine yaklaşık 3 kilometre uzaklıktaki Kütahya- Balıkesir demiryolu hattında raylar üzerinde kafaları kopmuş sokak köpekleri bulduklarını söyledi. Olayın son iki hafta içerisinde gerçekleştiği ifade eden Necdet Demirat, 4’ü yavru olan 5 köpeğin kimliği belirsiz kişi ya da kişiler tarafından raylara bağlandıkları iddiasında bulundu.

“RUH SAĞLIĞI BOZUK SAPIKLAR…”

Demirat, raylara bağlanan köpeklerin üzerinden yük ve yolcu trenlerinin geçtiğini söyleyerek şöyle konuştu: “İlk olarak büyük yetişkin bir sokak köpeği demiryoluna bağlanmış. Bu köpeğin üzerinden tren geçmiş. Köpeğin kafası gövdesinden ayrılmış. Daha sonra aynı şekilde 4 yavru köpek ölüsü ile karşılaştık. Bunları yapan kişiler ruh sağlığı yerinde olmayan sapık kişilerdir. Bu kişilerin belirlenip tedavi edilmesi gerekir. Hayvanlara zarar veren kişi insanlara da zarar verir. Bu kişilerin bulunması ve gerekli cezalara çarptırılması için de ilgili yerlere suç duyurusunda bulunacağız.” dedi.

 

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER