Nazım Salur, Getir’in hikayesini Webrazzi E-ticaret’16’da anlatacak!

0
507

9 Mart Çarşamba günü Point Hotel Barbaros’ta gerçekleştireceğimiz Webrazzi E-ticaret’16 konferansının konuşmacıları kesinleşmeye devam ediyor. Bugün sizlerle paylaşacağımız isim BiTaksi ve Getir‘in kurucusu Nazım Salur.

megesoft-dunya

BiTaksi ile son iki yıla damga vuran Nazım Salur, Getir ile başarısını nasıl tekrarladığını Webrazzi E-ticaret’16’da paylaşacak. Kısa sürede hayatımıza giren getir, hızlı bir pazarlama kampanyasıyla geniş kitlelere yayıldı ve şu anda İstanbul’da geniş bir dağıtım ağına ulaşarak kullanıcılara hizmet sunuyor.

Türkiye e-ticaret pazarının önemli isimlerinin katılacağı Webrazzi E-Ticaret’16‘e dilerseniz hemen şimdi (erken kayıt indirimiyle beraber) kayıt olabilirsiniz. Ayrıca Webrazzi E-Ticaret’16 ile beraber Webrazzi’nin 2016’te düzenleyeceği tüm etkinliklere katılım hakkı sunan Webrazzi VIP Pass‘i de incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Webrazzi E-Ticaret’15’in ilk tur konuşmacılarını açıklıyoruz

Detaylı tam programını önümüzdeki günlerde paylaşacağımız Webrazzi E-ticaret’16 konferansımızda yer alacak yeni konuşmacılar şu şekilde;

Kaynak: Megesoft.net (E-Ticaret, Web Tasarım, Hosting) – Haberin devamı Nazım Salur, Getir’in hikayesini Webrazzi E-ticaret’16’da anlatacak!

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER