Müjde Ar İsmini Satın Aldım

0
477

Müjde Ar İsmini Satın Aldım

Sosyal medyada kendi adına açılan sahne hesaplar yüzünden mahkemeye giden Ar, “Müjde Ar ismini satın aldım” diyen bir kişinin kendisinden 50 bin dolar istediğini söyledi.

Müjde Ar’ın Başı Dolandırıcılarla Belaya Girdi

Sahte hesaplar yüzünden mahkemeye giden Müjde Ar, “Müjde Ar ismini satın aldım” diyen bir kişinin kendisinden 50 bin dolar istediğini söyledi.

MAHKEMEYE VERECEK

Yeşilçam’ın efsane oyuncusu Müjde Ar, kendi adı kullanılarak sosyal medya mecralarında açılan hesapları mahkemeye vereceğini söyledi.

“BU DURUM İNSANI ÇILDIRTIYOR”

Sosyal medyada olmadığı halde, Twitter, Instagram ve Facebook’ta adına resmi hesaplar adı altında paylaşımlar yapılması üzerine, “Bu durum ister istemez insanı çıldırtıyor. Muhtemelen kendini tatmin etmeye çalışan birisi ama yaptıkları yanına kâr kalmayacak. En kısa sürede bilişim suçları ile ilgili olarak hukuki yollara başvuracağım” diyen Ar, “Kim veriyor bu hakkı onlara, sahte hesap açarak insanları kandırıyorlar” sözleriyle sitem etti. Ar tanımadığı birisinin de telefon açarak, “Müjde Ar ismini ben satın aldım” diyerek 50 bin dolar talep ettiğini de söyledi. Instagram sayfasında, “Tek gerçek Instagram hesabım, taklitlerine itibar etmeyiniz!” yazısına sitem eden sanatçı, “Twitter, Instagram ve Facebook hesabım yok” şeklinde konuştu.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER