Mehdi Eker Avcılar’da ” 1 Kasım Kader Seçimi ”

0
490

Ak Partili Mehdi Eker: “1 Kasım Kader Seçimi”

Eski Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı ve AK Parti İstanbul 3. Bölge Milletvekili adayı Mehdi Eker, Avcılar’da öğrencilerle bir araya geldi.

“1 Kasım Kader Seçimi”

İstanbul (İHA) Eski Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı ve AK Parti İstanbul 3. Bölge Milletvekili adayı Mehdi Eker, Avcılar’da öğrencilerle bir araya geldi. Toplantı sonrası soruları cevaplayan Eker, “1 Kasım kader seçimi” dedi.

Eski Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, bugün Avcılar’da özel bir Anadolu Lisesi’nde okuyan öğrencilerle bir araya geldi. Öğrencilerin sorularını cevaplayan Eker, onlarla bol bol sohbet etti. Toplantı sonrası basın mensuplarının sorularını cevaplayan Eker, “Çocuklar çok aktif, aktüaliteyi çok iyi takip ediyorlar. Gelecekle ilgili tasavvurları var. Siyasetle de yakından ilgililer” dedi.

1 Kasım seçimlerini de değerlendiren Mehdi Eker, “Seçime hazırlanıyoruz. Millete gerçekleri anlatmaya çalışıyoruz. Türkiye’nin kader seçimi olduğunu anlatıyoruz. Türkiye sorunlarını çözmek için tek parti iktidarına ihtiyaç duyuyor. Türkiye’nin iç ve dış meseleleri daha rahat atlatması için bu seçim çok önemli. 1 Kasım kader seçimi. Vatandaşlar, 1 Kasım’da huzuru, kalkınmayı, kuşkusuz gençler için özgürlükçü bir Türkiye’yi tercih edecek diye ümit ediyoruz. Bugünkü buluşma da çok çok anlamlıydı. Seçim sürecinde ilk defa öğrencilerle bir araya geldim. Çok iyi oldu” şeklinde konuştu.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER