Megesoft İle İşyerinizin 7/24 açık olmasını istemez misiniz?

0
239

İşyerinizin 7/24 açık olmasını istemez misiniz?

İşinizi, ürünlerinizi veya hizmetlerinizi açıklayan bölgenize veya dünyaya açmak, satmak istiyorsanız, yolunuz E Ticaret sistemlerinden geçiyor. Ürün veya hizmet pazarlamasında, marka bilinirliliğini arttırma da doğru bir hedef belirleyip, uygun bütçe oluşturarak e ticaret web sitesi açıp kendinizi müşterilerinizle buluşturabilirsiniz.

E Ticaret web siteleri, sanal ortamında müşterileriniz ile buluşacağınız 7/24 açık olacak bir işyeri, mağazanızdır. MEGESOFT, internetteki yerinizi, hazır veya projenize uygun maliyet, ücret veya fiyatlar belirleyerek kurulumundan yüksek ziyaret oranlarına kadar destek ve çözüm ortağı oluyor. İster uygun gelecek fiyatla hazır Megesoft e ticaret paketleri, ister projenizi bize anlatarak size özel çözümler sunuyoruz. İstediğiniz projeye uygun web hosting hizmetlerini sunmaktayız.

Müşterileriniz ile buluşmanın en geçerli yolu Google’dir, bu da şu demektir iyi bir alt yapı çalışmasıyla SEO (Arama Motoru Optimizisyon)’un yapılması, bu çalışmalar sonucun da ürün, hizmet veya size ulaşılmasını istediğiniz ne varsa Megesoft kurumsal seo hizmetini vermektedir.

“E-Ticaret” ten  genellikle anlaşılan internet üzerinde mal ve/veya hizmet satın alma işlemi gibi olsa da çağımızın bir gerekliliği hali olduğunu düşünmeye başlamak gerekmektedir. Günümüzde hızlı bir akıştan dolayı bizler aradıklarımıza hemen internet üzerinden ulaşmak istemekteyiz. Bunun için işimize ek olarak, web sitesi üzerinde sanal mağazalar veya sanal alışveriş merkezleri oluşturmalıyız. Eticaret web tasarımı, ürün ve hizmet satın alma/satma işlemlerine bütünleşik olarak; sunulan ürün için talep yaratmak (pazarlama), müşteri desteği vermek (satışın bütün evrelerinde), ticari kurumlar ile müşterileri arasındaki ticari ve lojistik iletişimi yine küresel web ağı kurarak maliyeti düşük kolektif bir çalışma alanı sunmaktadır.

E Ticaret ne gibi yararlar sunar?

-Firmanızın, işyerinizin, kurumsal markanızın internet üzerinden müşterilerine bilgi sunabileceği 7/24 açık bir şubesi oluşur.

-Elektronik ortamda saniyeler içinde veriler aktarıldığından zaman ve maliyetiniz oldukça tasarruflu olur.

-Müşteri için daha fazla ürün seçeneği sunulmaktadır.

-Elde ettiğiniz verilerle edinmeniz gereken stok, üretmeniz gereken ürünler, satmakta olduğunuz ürünlerin en çok hangi bölgelerde tercih edildiğine dair bilgiler, lojistik maliyetler gibi konulara daha hakim olur, raporlarınızın ışığında pozisyon belirleyebilirsiniz. Bu veriler sayesinde analiz maliyetleriniz çok uygun seviyeye düşer.

MEGESOFT E Ticaret, seo, hosting paketleri ve fiyatları nelerdir?

MEGESOFT, e ticaret sektöründe geçirdiği zamandan edindiği tecrübeyle müşteri ihtiyaçlarını karşılayabilecek, 4 farklı paket oluşturmuştur. İşinizin seviyesinin gerektirdiği ölçekte tavsiyeler de bulunarak destek olmaktadır. Starter paketimizin fiyatı: 649 TL., Small paketimiz; 1.299 TL., Pro-Plus; 1.979 TL, Advanced; 3.799 TL. dir. Bunların dışında projelerinize uygun çalışmalar MEGEOFT’un en tercih edildiği alandır. E Ticaret Paketlerimizin aralarındaki farkları ve fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

Size müşteri sağlayacak en iyi yol olan SEO paketlerimiz, kurumsal  5 paketimiz bulunmaktadır, Standart Seo paketimizin fiyatı; 249 TL / aylık, Advanced Seo paketimizin fiyatı; 499 TL / aylık, Gold Seo paketimizin fiyatı; 749 TL / aylık, Platin Seo paketimizin fiyatı; 1.999 TL / aylık, profesyonel kurumsal hizmetler sunmaktayız. Seo Paketlerimizin aralarındaki farkları ve fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

E Ticaret Web Sitenize, daha çok ziyaretçi çekmek, müşteriler bulmak, satışlarınızı arttırmak, Megesoft SEO ile iyi bir seviyeye yükselmek mümkün!

Web Hosting çözümlerimiz paketler halinde sunulmaktadır. Megehost, bir çok yazılım veya E Ticaret dünya da çok kullanılan Prestashop alt yapısına yönelik hosting çözümleri sunmaktadır. Hosting sorunları yaşanan Prestashop’a uzman destek sunarak sorunlarınızı çözmektedir. Prestashop Standard Hosting; 99 TL / yıllık, Prestashop Advanced Hosting; 149 TL / yıllık, Prestashop Gold Hosting; 199 TL / yıllık ücretlerimizdir. Paketlerimiz

Yıllık ücretiniz nedir? Her yıl aynı ücreti mi ödeyeceğiz?

Megesoft, yıllık ücret olarak sadece hosting ücreti talep etmektedir. Süregelen çalışma yıllarında ihtiyacınıza göre karşılıklı ücret belirlenir veya ihtiyacınıza uygun paketler ile devam edilmektedir.

Prestashop Standard Hosting; 99 TL / yıllık, Prestashop Advanced Hosting; 149 TL / yıllık, Prestashop Gold Hosting; 199 TL / yıllık ücretlerimizdir.

Bu ücret sitenizin Hosting (Barındırma), Alan adı, SSL Güvenlik sertifikası, yedeklemeler ve destek hizmetleri için talep edilen bir ücrettir.

Sizinle imzaladığımız lisans sözleşmesinde bu fiyatın sabit olup değişmeyeceğine dair madde mevcuttur.

E Ticaret projemizin faaliyeti  sırasında Megesoft’tan nasıl ve nelerin desteğini alabiliriz?

Kurmuş olduğumuz e ticaret paketi veya web sitesi tasarımı için size veya personellerinize eğitim vermekteyiz. Mesai saatleri içerisinde, dilediğiniz zaman destek ekibimizden telefonla destek alabilir, mesai saatleri dışında, ticket, mesaj veya mail yoluyla iletişime geçtiğinizde çözüm sağlamaktayız.  Megesoft, tüm süreçte destekleyici olabilmektedir.

Megesoft E Ticaret Web Tasarımı Güncellemelerinden ücretsiz faydalanabiliyor muyuz?

Satın almış olduğunuz paketlerde yapmış olduğumuz yeniliklerden, geliştirmelerden satın alan tüm müşterilerimiz ücretsiz yararlanabilmektedir.

Megesoft sunucularınız hızlı ve güvenli mi?

Megesoft, toplam hat kapasitemiz her geçen gün artmakta ve ölçeklenebilir olarak büyümekte ve oldukça güvenlidir. E Ticaret veya web siteniz sürekli olarak ücretsiz yedeklenmektedir.

MegeSoft hangi ödeme seçeneklerini desteklemektedir?

Tüm Bankara ait Kredi Kartı, Mail Order, Mobil ödeme (Turkcell, Vodafone, Avea), Banka Havalesi / EFT, Kapıda ödeme seçenekleri, PayPal, PayU, iPara, Iyzico ödeme seçenekleri sistemlerimizde aktif kullanılmaktadır.

Megesoft Sitede kredi kartı güvenliği nasıl sağlıyor?

Kredi kartı güvenliği siteler üzerinden değil, bankalar tarafından sağlanmaktadır. Megesoft yazılımlarında kredi kartı işlemleri banka ve müşteri arasında gerçekleşmektedir. Hiçbir şekilde bilgiler sistemde yer almaz. E Ticaret web sitelerinde güvenlik için 128 veya 256-Bit SSL güvenlik sertifikaları bulunmaktadır.

Hangi bankaların sanal Pos altyapısı Megesoft’ta kullanılabilir?

Türkiye’de sanal POS hizmeti veren 17 bankanın (Garanti, Yapı Kredi, Finansbank, Akbank, İş Bankası, Halkbank vs.) tamamının sanal POS entegrasyonları, sistemlerimiz tarafından desteklemektedir. Bankalara başvurarak alabileceğiniz sanal POS’unuzun bilgilerini sistemimize girerek, dakikalar içinde ödeme kabul etmeye başlayabilirsiniz.

E Ticaret veya Web Sitemiz İçin Bankalardan sanal POS almak için ne yapmamız gerekir?

Her bankanın uygulamakta olduğu prosedürlerin farklılığı yanı sıra, bankalara sanal POS başvurusunda bulunmanız için öncelikle vergi levhası olan bir firmanızın olması gerekmektedir.

Megesoft, iPara, PayU, Iyzico, Paypal ödeme sistemleri ile uyumlu mudur?

Megesoft, Paypal, iPara, PayU ve Iyzico ile iş ortağı olarak çalışmaktadır.

Megesoft birden fazla domainde kullanabilir mi?

Megesoft, E Ticaret siteniz için 1 adet ana domain belirlemeniz gerekmektedir. Diğer siteler için yönlendirme yapabilirsiniz. Fakat projenize uygun farklı uygulamalar için destek olabiliyoruz.

XML ile ürün güncelleyebiliyor muyuz?

Excel csv veya XML entegrasyonları ile de toplu güncelleme ve aktarım yapabilirsiniz.

Hangi firmaların XML entegrasyonlarını yapıyorsunuz?

Megesoft kullanarak 100’den fazla tedarikçi firma ile entegrasyon yapılabilmektedir.  Dilerseniz kendi hazırlayacağınız XML’leri de kullanabilirsiniz.

MEGESOFT Paketleri Google ile tam uyumlu mudur?

Google SEO ile tam uyumludur, Google araçlarının tamamı kullanılabilir. Ziyaretçi için hazır blog bulunmaktadır.

Herhangi bir kargo şirketi ile çalışabilir miyiz?

Birçok kargo firması ile Megesoft otomatik entegrasyonu mevcuttur. Taşıyıcınız ile anlaşma yaptığınızda bu entegrasyonları da ücretsiz kullanabilirsiniz.

Farklı yetkilendirmelere sahip site yöneticisi tanımlayabilir miyiz?

Birden fazla site yöneticisi tanımlayabilirsiniz, herhangi bir limit bulunmamaktadır. Personelinize özel yetkilendirme ile modül ve özellik bazlı görme, düzenleme ve silme hakkı verebilirsiniz.

Kaç hazır tasarım var? Özel tasarım yapıyor musunuz?

Bir çok hazır tasarımın yanı sıra istediğiniz şekilde özel tasarım yapabiliriz.

MEGESOFT

Kaynak: Megesoft.net (E-Ticaret, Web Tasarım, Hosting) – Haberin devamı Megesoft İle İşyerinizin 7/24 açık olmasını istemez misiniz?

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER