Kadını Döven Adama Meydan Dayağı

0
936

Kadını Döven Adama Meydan Dayağı

İstanbul İstiklal Caddesi’nde bir kadını yerlerde sürükleyen adam, sonunda kadına yardım için gelenler tarafında dövüldü.

Olay İstiklal Caddesinde önceki gün saat 04:00 civarlarında meydana geldi. Bir adam yerde yatan kadını zorla kaldırmaya çalıştıktan sonra yerde sürüklemeye başladı.

ÇEVREDEKİLER ENGEL OLMAYA ÇALIŞTILAR AMA BAŞARAMADILAR

Olay sırasında yoldan geçen 2 kadın, adama müdahale ederek kadını kurtarmaya çalıştıkları halde başarılı olamadılar.  Bağırarak konuşan ve dengesini sağlayamadığı görülen adam, kadını İstiklal Caddesi’den ara sokağa doğru zorla sürüklüyor. Bu kez sokaktaki bir başka kişi, araya girmeye, kadını adamın elinden almaya çalışıyor ama o da başarılı olamıyor.

DAYAK YİYEN KADININ YARDIM ÇAĞRISINA KALABALIK BİR GRUPTAN YANIT GELİNCE..

Genç kadın bu sırada çevredekilerin dikkatini çekmeye, onlardan yardım istemeye devam etti. Sokaktan geçen başka bir grup adama etkili şekilde müdahale etti. Bu sırada fırsatını yakalayan kadın eziyet gördüğü adamın elinden kurtulup gözden kayboldu.

İstiklal Caddesi’nde kadın dövünce meydan dayağını yedi!

Grubun müdahalesi ile işler tersine dönüyor. Bir kaç dakika önce kadına şiddet uygulayan adam, bu kez 5 kişinin öfkeli müdahalesiyle karşı karşıya kaldı. Tekmelenen, sırtına ve yüzüne aldığı darbelerle afallayan adam yere düştü.

ONUN YARDIMINA DA GELENLER OLDU

Adamı bir kaç dakika içinde yere düşüren kişiler uzaklaştıktan kısa süre sonra olay yerinden geçen başka insanlar bu kez yerde yatan adama yardım ediyor. Önce yolun kenarına çektikleri yaralıya ilk yardım yapmanın yollarını aradılar. Ama biraz öncesinde bir kadını dövdüğünü bilseler yardım edecekler miydi kimse bilemez..

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER