İstanbul’daki Çatışmada 1 Polis Şehit Oldu

0
453

Sultanbeyli’de dün gece polis merkezine yapılan saldırıdan sonra olay yerinde güvenlik önlemi alan ekibe bir saldırı daha düzenlendi. Bu sabah gerçekleştirilen saldırı sonrasında çıkan çatışmada 1 polisin şehit olduğu bildirildi.

2 SALDIRGAN ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ, 1 POLİS ŞEHİT DÜŞTÜ

Bomba yüklü araçla saldırının düzenlendiği Sultanbeyli’deki Fatih Polis Merkezi yakınında önlem alan güvenlik güçlerine açılan ateş sonrasında çıkan çatışmada 2 saldırgan ölü olarak etkisiz hale getirilirken, 1 polis memurunun da şehit olduğu belirtildi.

KARAKOLA GECE YARISI İNTİHAR SALDIRISI!

Sultanbeyli’de Fatih Polis Merkezi’ne gece yarısı bomba yüklü araçla saldırı düzenlendi. Hain saldırıda 3’ü polis 10 kişi yaralandı. Saldırıyı gerçekleştiren teröristin de öldüğü belirtildi. Sabah saatlerinde ise olay yerinde inceleme yapan polislerin üzerine ateş açıldı.

Sultanbeyli, Petrolyolu Caddesi üzerinde bulunan Fatih Polis Merkezi’ne, saat 01.00 sıralarında bombalı araçla saldırı düzenlendi. Saldırı sonrası karakol önündeki araçların da yandıkları görüldü.

ARAÇTA BULUNAN TERÖRİST ÖLDÜ

Bombalı araçta bulunan teröristin öldüğü belirlenirken, saldırıda 1 komiser yardımcısı, 2 polis memuru ve bu sırada polis merkezinde kayıp müracaatında bulunan 7 kişi hafif şekilde yaralandı. Yaralılar çevredeki hastanelere kaldırılarak tedavi altına alındı.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER