Hande Yener Hastanelik Oldu

0
348

Hande Yener Hastanelik Oldu

Hastanede serum verilerek tedaviye alınan ünlü sanatçı, tedavisinin bitmesinin ardından sahneye koştu.

Hande Yener Hastanelik Oldu

Ünlü sanatçı Hande Yener, Bodrum ilçesinde hastanelik oldu. Gümbet’te sahne alan ünlü pop sanatçısı Hande Yener, hastalığı nedeniyle sahneye geç çıktı. Hastanede serum verilerek tedaviye alınan ünlü sanatçı, tedavisinin bitmesinin ardından sahneye koştu.

2 GÜN TEDAVİ GÖRMÜŞ

Yener’in gribal enfeksiyon kaptığı için 2 gündür kulaklarından tedavi gördüğü de öğrenildi. Gece sahne öncesi rahatsızlığının artması ile birlikte Bodrum’da özel bir hastaneye kaldırılan Yener, tedavisi uzun sürünce konser 1 saat gecikti.

HASTANEDEN ÇIKAR ÇIKMAZ SAHNEYE KOŞTU

Hastaneden çıkar çıkmaz sahneye çıkan ünlü pop sanatçısı hayranlarından özür dileyerek, “İnanılmaz bir gribim bugün, griple uğraşıyorum. Doping alarak ayakta duruyorum. Altın Kelebek ödüllerinden 3 dalda aday olduğumu öğrenince ve sizin bu kalabalığınızı görünce hastalığım kalmadı. Ben size hastayım, diğer hastalıklarla işim olmaz.” dedi.

UNUTULMAZ BİR GECE YAŞATTI

Açıklamasının ardından şarkılarına devam eden Yener, hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı. İzdiham oluşan konserde Club’ın kapıları doluluktan dolayı kapandı. Yener’in giydiği kıyafet ise yürekleri hoplattı. Transparan bir kıyafet giyen ünlü sanatçının içine giydiği mayokini ise dikkatlerden kaçmadı. Hasta hasta dans eden Yener, “Biraz daha dans edersem iyileşirim.” diyerek espri yapmayı da ihmal etmedi.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER