Haber Avcılar: Gürsel Tekin’den AK Partiyi Kızdıracak Açıklamalar

0
484

CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin’den AK Parti’yi Kızdıracak Açıklamalar

CHP Avcılar İlçe Merkezine gelen CHP Genel Sekreti Gürsel Tekin‘e, Ali Babacan’ın asgari ücret üzerine yaptığı açıklaması ile ilgili sorumuza istinaden yorumlarına devam etti.

Asgari Ücret İle İlgili Haberimiz

İSTANBUL’DA 100 MİLYAR DOLAR ÇALDILAR

Kaynak olmadığı yönünde ki 7 Haziran seçimlerine istinaden Gürsel Tekin sözlerine şöyle devam etti. ” Kaynak var, hatta fazlasıyla var. Sadece bu şehirde yüz milyar dolar çaldılar ama hala zenginliğimiz devam ediyor.”

ŞEHRİN TAMAMINI İMAR ÇETELERİNE VERDİLER

Gürsel Tekin, ” Maalesef şehrin tamamını imar çetesine, beton lobisine teslim ettiler. Bir yağmur yağdığı zaman herkes esir oluyor, evlerinize gidemiyorsunuz. 8 yıl öncesi itiraz ettiğimizde bize dediler ki, bunlar İstanbul‘un gelişmesini istemiyorlar.”

KAFALARI BETON OLDUĞU İÇİN, ZİHNİYETLERDE BETON

Gürsel Tekin ‘İstanbul’un gelişmesini betonla ölçüyorlar. Kafaları beton olduğu için, zihniyetleride beton, betona teslim edilmiş bir şehir oldu İstanbul. Sn. Babacan’a soruyorum, TBMM‘de sadece hizmet aracının 500 olduğunu düşünün, Sn. Ali Babacan sizler milyar dolarlık araçlara neden biniyorsunuz. Onlarca koruma ile neden geziyorsunuz’ dedi.

BİZ KİŞİLERE DEĞİL, MAKAMA SAYIN DİYORUZ

Bir vatandaşın siz neden sürekli, Sn. Babacan, Sn. Davutoğlu diyorsunuz saygılı insana sayın denir sözü üzerine Gürsel TEKİN, çok haklısınız, çok haklısınız biz makama diyoruz. Başbakanlık makamı, Bakanlık makamı devletin önemli makamlarıdır, içinde boş adamlarda olsa biz o makamlara saygılı olacağız.

CHP’NİN HAZIRLADIĞI PROJELER 1 YIL İÇİNDE OLACAK

CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin,’Şunu bilmenizi isterim bizim hazırladığımız projeler bir yıl içinde gerçekleştirilecektir. ‘ dedi.

Gökhan AKTEKE / Haber Avcılar

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER