Erol YILMAZ “Babamın Değil Halkın Malı”

0
2258

Cumhuriyet Halk Partisi Avcılar Belediye Meclis Üyesi Erol YILMAZ yaptığı açıklamalar ile adeta gündeme damgasını vuruyor.

Avcılar Belediye Meclisinden RED oyu alan arsa satışı ile ilgili yapılan açıklamalar;

Söz konusu geçen araziler 13 parçadan oluşup, her birinin yeri otoban ve otoyol üzerindedir. Bu arazilerin satışına karşı çıkan belediye meclis üyelerine çeşitli çevrelerden bu yerlerin imarının bulunmadığı, bu yerleri elinizden çıkarın demesine rağmen Erol YILMAZ ‘ın şu konuda açıklama yaptığı duyuluyor. Dünya kurulurken de bu arazilerin imarı yoktu. Bu arazilere imar çıkartmak alan kişilerin kolay yapamayacağı işler değildir. Kendim de bir inşaat mühendisi olarak bu arazilerin her birinin milyonluk değeri olduğunun farkındayız. Bir atanmış değil, seçilmiş bir belediye meclis üyesi olarak görevime başlarken halkımın bütün haklarını kişilerin, kurumların hatta ve hatta kendi canımın bile üstünde tutacağıma şerefim üzerine yemin ettim. Biz bu göreve gelirken ve yola çıkarken halkın hakkını aramak ve hakkına sahip olmak için yola çıktık. Bu değerdeki arazilerin AVCILAR HALKINA çok yararlı amaçlarla kullanılacağına eminim.

Arazini 150 dönüm yerine 80 dönüm olduğunu iddia edenlere söz konusu arazilerin imar ve projeleri muhalif belediye meclis üyeleri tarafından sitemize iletilmiştir. Bizde değerleri takipçilerimizle paylaşıyoruz.

Söz Konusu Araziler

 

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER