Erkek Arkadaşı Kız Çıktı

0
509

Erkek Arkadaşı Kız Çıktı

2 Yıllık Erkek Arkadaşı Kadın Çıktı

İngiltere’nin Chesire bölgesindeki Willaston kentinde yaşayan bir kadın, kanser olduğu ve vücudundaki yaralardan utandığını iddia ederek genelde kendisiyle internet üzerinden görüşmekle yetinen ve buluştuklarında da gözlerini bağlayıp onunla o şekilde ilişkiye giren erkek arkadaşının aslında kadın olduğunu öğrendi.

İNTERNETTE BAŞLAMIŞ

İsmi basına açıklanmayan genç kadın, 2011 yılında Kye Fortune isimli bir adamın Facebook’ta kendisine arkadaşlık isteği gönderdiğini açıkladı. Fortune ile internet üzerinden konuşmaya başladığını ve kısa sürede duygusal olarak ona yakınlaştığını açıkladı. Chester Kraliyet Mahkemesi’nde konuyla ilgili görülen davada ifade veren kadın, Fortune’un ona ciddi bir trafik kazası geçirdiğini ve sonra da beyninde bir tümör bulunduğunu söylediğini ve bu nedenle onunla henüz yüz yüze görüşemeyeceğini iddia ettiğini söyledi. Genç kadın yüz yüze görüşmeseler de Fortune ile sık sık telefonda konuştuklarını ve onun sesinin ince olduğunu fark ettiğini ancak bunun üzerinde durmadığını söyledi.

“onunla evlenip çocuk yapmak istediğini” söylediğini de açıkladı

Buluşma sırasında “hastalığı nedeniyle vücudunda bulunan yaralardan utandığı için” Kye Fortune’un kendisinden gözlerini bağlamasını istediğini söyleyen kadın bu talebi kabul ettiğini ve daha sonra gözlerindeki bağı çözmeden Fortune ile ilişkiye girdiklerini açıkladı.

KARŞISINDA KIZ ARKADAŞINI GÖRDÜ

genç kadın bu olaydan sonra sık sık Kye Fortune ile buluşup yine onu hiç görmeden seks yaptığını ama sonunda “bir şeylerin yanlış olduğunu” düşünerek cinsel ilişki sırasında gözlerindeki bağı çıkarttığını açıkladı  karşısında bir süre önce tanışıp yakın arkadaş olduğu 25 yaşındaki arkadaşı Gayle Newland’ı gördüğünü söyledi. genç kadın Newland’ın daha önce kendisine Kye Fortune’u tanıdığını iddia ettiğini de açıkladı.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER