E-Ticaret sisteminizi, Firmanıza özel web sitenizi MEGESOFT güvencesiyle daha büyük başarıya taşıyın!

1
357

İşinizi şansa bırakmayın! E-Ticaret sisteminizi, Firmanıza özel web sitenizi MEGESOFT güvencesiyle daha büyük başarıya taşıyın!

Şirketimiz Mege Bilişim, İstanbul Avcılar’da Megesoft web tabanlı yazılım, tasarım ve masaüstü yazılım çözümleri sunan, kısacası “Bilişim ve İnternet Teknololerinin Tüm Yönleriyle” ile sizlere hizmet vermeyi ilke edinmiş bir yazılım firmasıdır. Bizi Tanımak İçin TIKLAYINIZ !

En İyi E-Ticaret Paketleri ve Ek Hizmetler MegeSoft’ta!

Anahtar teslimi İstanbul, Avcılar e-ticaret paketlerimizde daha önce hiç e-ticaret tecrubesi olmayan, kişi ve kurumların kolaylıkla yönetebileceği şekilde hazırlanmıştır. MEGESOFT olarak teknik destek ekibimiz sitenizde doğabilecek sorunlara anında müdahale ederek sürekli aktif tutacak ve tüm sistemin kullanımını size öğreterek, kişi ve kurumlara bağlı kalmadan e-ticaret yapmanızı sağlayacaktır. Avcılar Web Sitesi Tasarım Paketlerimizde bulunan tüm modül ve uygulamalardan bir kez ücret alınır. Yıllık yenilemelerde sadece hosting ücreti alınır. Hosting ücretlerini görmek için lütfen tıklayınız. E-TİCARET PAKETLERİMİZİ VE FİYATLARI İNCELEYİNİZ!

E-ticaret Hosting Çözümleri!
Prestashop Akıllı E-ticaret Hosting Çözümleri.

E-ticaret yazılımlarına hiçbir ücret ödemeden Megesoft.net ile e-ticaret ‘e anında geçiş yapabilirsiniz. Sizin yerinize ücretsiz olarak kurduğumuz e-ticaret yazılımıyla birlikte SSL Sertifikasını ücretsiz sunmaktayız.

1 YORUM

CEVAP VER