E Ticaret sitesi kurmak istiyorum, maliyeti ne kadar olur?

0
311

Megesoft, eticaret, kurumsal web tasarımı yazılımlarıyla size çözümler sunan markamızdır. Megesoft’un ayrıcalıklı özelliği, kurmuş olduğunuz siteyle sizi baş başa bırakmak değil, hedeflerinize yönelik sizinle ekip ve çözüm ortağı olmasıdır. İnternette gerekli olan tüm hizmetleri karşılıklı anlaşmaların sonunda size sağlar.

E Ticaret sitesi kurmak istiyorum maliyeti ne kadar olur?

E Ticaret sitesinin kurulum maliyetleri, çok değişkendir. Değişkenliği ortaya çıkaran sizin hedeflerinizden başlayarak tahmini ziyaret oranlarından ya da fiziki gereksinimlerinden dolayı çok farklılık gösterir. Öncelikle E Ticaret işi için ayırabileceğiniz bütçeyi belirleyebilmeniz sizin için çok yol gösterici olacaktır. Eğer başlangıçta düşük hacim ile gitmek isterseniz Megesoft paketlerini incelemenizi öneririz. MEGESOFT E TİCARET PAKETLERİ İÇİN TIKLAYINIZ.

E Ticaret Kurumsal Web Tasarımı yapan firmamız, bu işini Megesoft markasıyla yürütmektedir. Örnek; Eğer sanal dünyada bir mağaza açmak isteyen üretimciyseniz, en üst düzeyde bir paket seçimi yapmalı ve bunun için iyi bir bütçe hazırlamalısınız. Örneğimizi daha ayrıntılı anlatmaya kalkarsak kafa karıştırıcı bir hale getirebiliriz. Çünkü maliyetleri, artırabilecek veya tam tersi azaltabilecek saptamalar karşılıklı mülakatla yapılabilir. Bunun için Megesoft’u aramanız yeterlidir.

E Ticaret paketlerinde neyi tercih etmeliyim?

Megesoft paketleri şirket veya  kurumların ortalama isteklerine göre hazırlanmış ve ücretlendirilmiştir. İhtiyaçların artması halinde üst paketlere geçiş kolayca sağlanmaktadır. İlk iki paketimiz olan STARTER MEGESOFT E TİCARET PAKETİ ve SMALL MEGESOFT E TİCARET PAKETİ internet altyapısını kurup süreci uzun tutmak isteyen müşterilerimize yöneliktir.

Diğer iki paketimizden olan PRO-PLUS, daha özellikli ve reklam veya diğer reklam yöntemleri kullanarak hemen öne çıkmak isteyen müşterilerimizin tercih edebileceği uygun maliyetli paketimizdir.

En üst hazır paketimiz olan ADVANCED MEGESOFT E TİCARET PAKETİ, bayi altyapısıyla birlikte ilerlemek isteyen özel tasarım da içeren paketimizdir.

MEGESOFT E TİCARET KONSEPT TASARIMLAR, müşterilerimizin tüm isteklerine göre tasarlanır. Tasarımdan ziyade e-ticaret sektöründe gereksinim duyacağı tüm çalışmalar öne koyulur ve karşılıklı anlaşma çevresinde tam bir uyum halinde çözüm ortaklığı olarak devam eder.

Megesoft E-Ticaret paketleri, tasarımları, Prestashop alt-yapısı üzerine kurulmuş, bir çok modül, özel eklenti ile desteklenerek geliştirilmiştir. Tasarımlarımız tamamiyle mobil uyumludur. Paketlerimiz yanı sıra SSL sertifikası ücretsizdir. Hazır Paketlerimizde bizim belirlediğimiz hazır tasarımlarıdan faydalanabilirsiniz.

 

 

 

 Kaynak: Megesoft.net (E-Ticaret, Web Tasarım, Hosting) – Haberin devamı E Ticaret sitesi kurmak istiyorum, maliyeti ne kadar olur?

Kaynak: Toodex Emlak İlan – Haberin devamı E Ticaret sitesi kurmak istiyorum, maliyeti ne kadar olur?

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER