BENGÜ TÜRK ” Gelin Yayını Bizden Yapın”

0
409

Bengü Türk’ten Kanaltürk ve Bugün TV’ye: Gelin buradan yayın yapın

Bengü Türk televizyonu Genel Yayın Yönetmeni Murat İde, Kanaltürk ve Bugün operasyonunun ardından çağrı yaptı: Jeneriğini kap gel…

Bengü Türk televizyonu Genel Yayın Yönetmeni Murat İde, Kanaltürk ve Bugün televizyonlarındaki programları durdurulan meslektaşlarına “Bengü Türk ekranı, doğruları dillendirmek adına Büyük Türk Milleti’nin her ferdinin hizmetindedir” dedi.

Medyatava’nın haberine göre bunun sadece bir meslek dayanışması olmadığını ifade eden İde’nin açıklaması şöyle:

“Dün zulme sessiz kalmanın bedelini bugün milletin her ferdi ödüyor. Dün yapılan yanlışın karşılığı bugün doğruyu, doğru şekilde ifade etmek olmalıdır. Türk milletinin sesi olan Bengü Türk Televizyonu, iktidar hırsına ve zulme maruz kalan gazetecilere ekranını açarak, aslında Ay Yıldız’a verdiği sözü tutuyor. Sevgili meslektaşlarım, ortak değerlerimize laf etmeyecek, konuklarınızı ve program jeneriğinizi alıp gelin. Bengü Türk Televizyonu, Kanaltürk ve Bugün logolarını ekrana vererek zalime ve yalanlara karşı sözlerinizi ve fikirlerinizi Büyük Türk Milleti’ne duyurmaya hazırdır. “DÜNÜ”, yarın konuşmak üzere bugün Türk’e yakışanı yapmak içindir bu davetimiz. Allah Türk Milleti’nin yardımcısı olsun.”

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER