Avcılar’lı Minik Sanatçılar Sanat Ve Tasarım Fakültesi’nde

0
470

Avcılar’lı Minik Sanatçılar Sanat Ve Tasarım Fakültesi’nde

AVCILAR | Alsancak Orta Okulu görsel sanatlar dersi öğrencileri Yıldız Teknik Üniversitesi Sanat Ve Tasarım Fakültesi’ne gezi düzenleyerek bir günlüğüne üniversite öğrencisi oldular.

Sanat Ve Tasarım Fakültesi’nde ki atölyelerini inceleyip sanat ortamını, sanatsal üretim süreçlerini yerinde gözlemleyip sanatsal üretimi deneyimleyen öğrenciler oldukça keyifli vakit geçirdi.

Sanat Ve Tasarım Fakültesi öğretim üyesi Doç. Lütfü Kaplanoğlu Atölyesini öğrencilere açıp doktora öğrencisi olan Muhammet Bakır’la birlikte öğrencilere özgün baskı teknikleri hakkında bilgi verdi ve öğrencilerle birlikte çalışmalar yaptı. Minik elleriyle boyaya bulasan öğrenciler keyifli işlere imza attı.

Not: Haber Avcılar olarak, ilçemiz Avcılar için tekrar yoğun bir şekilde çalışmaya başladık. Tüm okullarımızın, kurumlarımızın haberlerini, etkinliklerini haber yapmaktan Avcılar’da yaşayan vatandaşlarımıza duyurmaktan memnuniyet duyarız. Bu gibi yazı veya duyurularınızı [email protected] adresimize iletmenizi rica ederiz.

HENÜZ YORUM YOK