Avcılar’da Öldürülen Travesti, Evli ve 1 Çocuk Babasıymış

1
1263
haber-avcilar-travesti-cinayet-cihangir-istanbul

Avcılar’da Öldürülen Travesti, Evli ve 1 Çocuk Babasıymış

Avcılar’da 5 gün önce sokak ortasında vahşi bir cinayete kurban giden travestinin ‘Alev’ takma adını kullandığı, gündüz başka, gece başka bir hayat sürdüğü ortaya çıktı.

Avcılar Cihangir Mahallesi‘nde, bir inşaatın bekçi kulübesine kanlar içinde sürünerek gelen yaralı travesti yardım istemiş, inşaat bekçisinin haber vermesiyle olay yerine gelen ambulansla hastaneye kaldırılan travesti, yolda hayatını kaybetmişti. Sarı peruk takan ve kadın kıyafetleri giyen kişinin 35 yaşındaki F.K. olduğu belirlendi.

GÜNDÜZ BAŞKA, GECE BAMBAŞKA BİR HAYAT

F.K.’nın gündüz başka, gece bambaşka bir hayat sürdüğü ortaya çıktı. 35 yaşındaki F.K.’nın 3 yıl önce evlendiği ve 1 çocuk sahibi olduğu, ailesine ve yakın çevresine gece bir iş adamının özel şoförlüğünü yaptığını söylediği öğrenildi.

Evden ayrıldıktan sonra çantasına koyduğu kadın kıyafetlerini giyen, makyaj yapan, peruk takan F.K.’nın Avcılar‘da yol kenarında müşteri beklediği anlaşıldı.

Arkadaşları ve müşterileri tarafından “Alev” olarak tanınan F.K.’nın bir müşterisi tarafından bıçaklandığı sanılıyor.

TELEFONU VE CÜZDANI KAYIP

Olayı gören arkadaşının “Alev caddede çalıştığı sırada müşteri olarak yaklaşan bir erkek tarafından bıçaklı saldırıya uğradı” bilgisini verdiği öğrenildi. Cenazesi memleketinde toprağa verilen F.K.’nin cep telefonu ve cüzdanının bulunduğu çantası ise kayıp. (Kaynak: Habertürk)

1 YORUM

CEVAP VER