Sıcak Gelişme; Avcılar’da Müşteri Kavgası; 1 Ölü

0
4897

Avcılar da Gümüşpala Mahallesi Göl tarafında bulunan cafeler arasında 6 Eylül Pazar günü yaşanan tartışmada silah konuştu.

Avcılar göl kenarında bulunan Kuruçeşme Cafe&Restaurant ve Gölde Biyer Cafe&Restaurant işletmecileri arasında görgü tanıklarının iddiasına göre tartışma yaşandı.

Gölde Biyer işletmecisi Levent I’nın silahını çekmesi ile Kuruçeşme ortağı Emre BELLİ (25) yaralandı. Karnından yaralanan Emre BELLİ tüm müdahalelere rağmen kurtulamadı.

Hayatını kaybeden Emre BELLİ’nin yakın akrabası olayı şöyle aktardı;

” Bu olay müşteri kavgası değil, kıskançlık kavgasıdır. Emre burada çalışanlarına dahi patronluk değil ağabeylik yapardı. Emre’yi herkes çok severdi. Müşteriler işletmemizi çok severlerdi. Olay gününün sabahında tehdit ettiler ve akşam siz görürsünüz diyerek gittiler. Akşam olduğunda 10-15 kişilik bir grup geldi, tartışmanın ardından Levent I. silahını çekti ve Emre’yi vurdu. Müşterilerden koşup gelenler oldu. Silahını etraftaki diğer insanlara doğrulttu, ancak silahın şarjörü düşmüştü. Düşmese belki daha çok kişi yaralanabilirdi. Bu olay planlanarak yapılan bir saldırıdır kaza değildir. İki aile birbirini kesinlikle tanımamaktadır ve görüşmüşlükleri yoktur. Emre’nin kendisini vuran kişiye son sözleri şuydu ” Abi beni neden vurdun!”. Emre bir ay sonra evlenecekti, her iki ailede perişan durumda.” dedi.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER