Avcılar’da, E Ticaret sitesi ve Kurumsal Web Sitesi kurmak istiyorum maliyeti ne kadar olur?

0
254

Avcılar’da, E Ticaret sitesi ve Kurumsal Web Sitesi kurmak istiyorum maliyeti ne kadar olur?

Avcılar Megesoft, eticaret, kurumsal web tasarımı şirketleri, firmaları, yazılımlarıyla size çözümler sunan markamızdır. Megesoft’un ayrıcalıklı özelliği Avcılar’da, kurmuş olduğunuz siteyle sizi baş başa bırakmak değil, hedeflerinize yönelik sizinle ekip ve çözüm ortağı olmasıdır. İnternette gerekli olan tüm hizmetleri karşılıklı anlaşmaların sonunda size sağlar.

Avcılar’da, E Ticaret sitesi kurmak istiyorum maliyeti ne kadar olur?

E Ticaret sitesinin kurulum maliyetleri, çok değişkendir. Değişkenliği ortaya çıkaran sizin hedeflerinizden başlayarak tahmini ziyaret oranlarından ya da fiziki gereksinimlerinden dolayı çok farklılık gösterir. Öncelikle Avcılar’da, E Ticaret işi için ayırabileceğiniz bütçeyi belirleyebilmeniz sizin için çok yol gösterici olacaktır. Eğer başlangıçta düşük hacim ile gitmek isterseniz Megesoft paketlerini incelemenizi öneririz. MEGESOFT E TİCARET PAKETLERİ İÇİN TIKLAYINIZ.

Avcılar’da, E Ticaret Kurumsal Web Tasarımı, şirketleriniz, firmalarınız için yapan firmamız, bu işini Megesoft markasıyla yürütmektedir. Örnek; Eğer sanal dünyada bir mağaza açmak isteyen üretimciyseniz, en üst düzeyde bir paket seçimi yapmalı ve bunun için iyi bir bütçe hazırlamalısınız. Örneğimizi daha ayrıntılı anlatmaya kalkarsak kafa karıştırıcı bir hale getirebiliriz. Çünkü maliyetleri, artırabilecek veya tam tersi azaltabilecek saptamalar karşılıklı mülakatla yapılabilir. Bunun için Megesoft’u aramanız yeterlidir.

Avcılar’ın Merkez Mahallesi,

Ambarlı Mahallesi
Cihangir Mahallesi
Denizköşkler Mahallesi
Firuzköy Mahallesi
Gümüşpala Mahallesi
Mustafa Kemalpaşa Mahallesi
Tahtakale Mahallesi
Üniversite Mahallesi
Yeşilkent Mahallesi

Tüm mahallelerinde; şirketleriniz, firmalarınız için kurumsal, şirket web tasarımı, e ticaret web tasarımı yapmaktayız.

 

E Ticaret paketlerinde neyi tercih etmeliyim?

Megesoft paketleri Avcılar’da, şirket veya  kurumların ortalama isteklerine göre hazırlanmış ve ücretlendirilmiştir. İhtiyaçların artması halinde üst paketlere geçiş kolayca sağlanmaktadır. İlk iki paketimiz olan STARTER MEGESOFT E TİCARET PAKETİ ve SMALL MEGESOFT E TİCARET PAKETİ internet altyapısını kurup süreci uzun tutmak isteyen şirketlere, firmalara, kurumlara yöneliktir.

Diğer iki paketimizden olan PRO-PLUS, daha özellikli ve reklam veya diğer reklam yöntemleri kullanarak hemen öne çıkmak isteyen şirketlerin, firmaların, kurumların tercih edebileceği uygun maliyetli paketimizdir.

En üst hazır paketimiz olan ADVANCED MEGESOFT E TİCARET PAKETİ, bayi altyapısıyla birlikte ilerlemek isteyen Avcılar’da şirketlerin, firmaların, kurumların özel tasarım da içeren paketimizdir.

MEGESOFT E TİCARET KONSEPT TASARIMLAR, Avcılar’da, müşterilerimizin tüm isteklerine göre tasarlanır. Tasarımdan ziyade e-ticaret sektöründe gereksinim duyacağı tüm çalışmalar öne koyulur ve karşılıklı anlaşma çevresinde tam bir uyum halinde Avcılar’da şirketlerin, firmaların, kurumların çözüm ortaklığı olarak devam eder.

Avcılar’da, Megesoft E-Ticaret paketleri, tasarımları, Prestashop alt-yapısı üzerine kurulmuş, bir çok modül, özel eklenti ile desteklenerek geliştirilmiştir. Tasarımlarımız tamamiyle mobil uyumludur. Paketlerimiz yanı sıra SSL sertifikası ücretsizdir. Hazır Paketlerimizde bizim belirlediğimiz hazır tasarımlarıdan faydalanabilirsiniz.Kaynak: Megesoft.net (E-Ticaret, Web Tasarım, Hosting) – Haberin devamı Avcılar’da, E Ticaret sitesi ve Kurumsal Web Sitesi kurmak istiyorum maliyeti ne kadar olur?

Kaynak: Toodex Emlak İlan – Haberin devamı Avcılar’da, E Ticaret sitesi ve Kurumsal Web Sitesi kurmak istiyorum maliyeti ne kadar olur?

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER