Avcılar’da Çocuklara Eğlence Dolu Yarıyıl Tatili

1
486

Avcılar’da Çocuklara Eğlence Dolu Yarıyıl Tatili

Avcılar’da öğrenciler yarıyıl tatilinin tadını doyasıya çıkaracak. Avcılar Belediyesi, okulların yarıyıl tatiline girmesiyle birlikte çocuklara eğlenceli bir program hazırladı.

Avcılar Belediyesi eğitim-öğretime kısa bir ara veren öğrenciler için, yorgunluklarını eğlenerek atacakları Çocuk Festivali hazırladı. 1-7 Şubat tarihlerinde Avcılar Belediyesi Barış Manço Kültür Merkezi’nde ücretsiz olarak gerçekleştirilecek olan Çocuk Festivali etkinliklerinde çocuklar tatilin tadını doyasıya çıkaracaklar.

Avcılar’da Çocuklar Eğlenceye Doyacak

Avcılar Belediyesi yarıyıl tatili nedeniyle 1-7 Şubat tarihleri arasında belediyenin Barış Manço Kültür Merkezinde düzenlenecek olan “Çocuk Festivali” için zengin bir program hazırladı. Sinema, tiyatro oyunları, bilim parkı, planetaryum, deneyler, sürpriz ikramlar ve çeşitli etkinliklerin yer aldığı festivalde çocuklar, hem tatillerini keyifli geçirecek hem de sanatla iç içe çeşitli aktiviteler yapacaklar.

Barış Manço Kültür Merkezi Çocukları Bekliyor

Avcılar Belediyesi Kültür ve Sosyal Müdürlüğü’nün organize ettiği yarıyıl tatili kapsamında düzenlenen “Çocuk Festivali” etkinleri 1 Şubat Pazartesi günü başlayacak ve 7 Şubat Pazar gününe kadar devam edecek..Etkinlikler her gün 10:00-16:30 saatleri arasında Barış Manço Kültür Merkezi’nde yapılacak.Barış Manço Kültür Merkezi “Çocuk Festivali” boyunca tüm çocuklara açık olacak. Çocuklar hem eğlenip hem öğrenebilecekleri “Çocuk Festivali” biletlerini ücretsiz olarak Avcılar Belediyesi Barış Manço Kültür Merkezi’nden alabilecekler.

Tüm Öğrencilerimizi Bekliyoruz

Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak, eğitim-öğretime kısa bir ara veren öğrenciler için sürprizlerle dolu bir yarıyıl tatili geçirmelerini planladıklarını belirterek, “Yarıyıl tatiline giren öğrencilerimiz için düzenlediğimiz ‘Çocuk Festivali’nde çocuklarımız yorgunluklarını birbirinden güzel çeşitli etkinliklerle eğlenerek atma fırsatı bulacaklar. 1-7 Şubat tarihlere arasında Barış Banço Kültür Merkezi’nde ücretsiz olarak gerçekleştirilecek olan Çocuk Festivalimize tüm öğrencilerimizi bekliyoruz” dedi.

 

 

1 YORUM

CEVAP VER