Avcılar’da 30 Ağustos Futbol Turnuvası Başlıyor

0
435

Avcılar’da 30 Ağustos Futbol Turnuvası Başlıyor

Avcılar Belediyesi ve Avcılar Amatör Spor Kulüpleri Birliği’nin organizasyonunda 30 Ağustos Zafer Bayramı Futbol turnuvası 24 Ağustos Pazartesi günü başlıyor.

AVCILAR BELEDİYESİNDEN SPORA BÜYÜK DESTEK

Turnuva öncesi 24 Ağustos Pazartesi Saat 17:00’da Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak benli tarafından spor kulüpleri ve sporculara spor malzemesi dağıtımı gerçekleştirilecek.
Avcılar’da her çocuğun bir spor dalıyla uğraşmasını istediklerini belirten Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak; “Gençlerimizin donanımlarını artırmalarına, özgüvenli ve sağlıklı bireyler olarak, yetişmelerine saktı sunmak için spora ve sporcularımıza her türlü desteği sağlıyoruz. Spor kulüplerimizin araç ve saha ihtiyaçlarını karşılarken aynı zamanda belediyemiz stadyumunda çamaşır yıkama hizmeti dahi sunuyoruz. Saha Ayrıca amatör sporcularımıza spor malzemesi dağıtımı gerçekleştiriyoruz. Bütün spor kulüplerimize eşitlik ilkesi içinde adalet ve hakkaniyet kurallarında yasa ve mevzuatlar çerçevesinde katkı sunmaya devam edeceğiz” dedi.

Avcılar Belediyesi tarafından amatör spor kulüplerine,

Avcılar Belediyesi Olimpik Stadyumu’nda antrenman yapılması ve her türlü saha desteği
Deplasmanda oynanacak karşılaşmalar ve her türlü müsabakalara ulaşım için araç (servis) desteği Spor kulüplerine eşofman, forma vb. spor malzemeleri desteği Belediye Stadyumu’nda antrenman yapan sporcuların çamaşırlarının, makine ile yıkama ve kurutma hizmeti sunuyor.

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI FUTBOL TURNUVASI

24-30 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan turnuva veteranlar ve minikler olmak üzere iki kategoride yapılacak. Veteranlar ve Minikler kategorisinde 8’er takım iki grup halinde mücadele edecek. Avcılar Turgut Özal Stadyumu’nda gerçekleştirilecek olan turnuva, 24 Ağustos Pazartesi günü saat 18.30’da Ambarlı–Denizköşler arasında oynanacak karşılaşma ile başlayacak. Avcılar Belediyesi ve Avcılar Amatör Kulüpler Birliği organizasyonunda gerçekleştirilen turnuva, adına yakışır bir şekilde 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda oynanacak olan, final müsabakası ile son bulacak.

Avcılar Turgut Özal Stadyumu’nda, veteranlar 35’er dakikalık, minikler ise 20’şer dakikalık 2 devre halinde yapılacak müsabakalarda, takımlar listelerinde istedikleri sayıda oyuncu bulundurabilecek. 27 maçın oynanacağı ve Türkiye Futbol Federasyonu oyun kurallarının geçerli olacağı turnuvayı düzenlemekteki amaçlarının, Avcılar’da sporu gençlere sevdirmek ve spor kulüpleri arasındaki dayanışmayı sağlamak olduğuna dikkat çeken Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak, turnuvaya katılan tüm takımlara başarılar diledi.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER