Avcılar Şehitler İçin Yürüdü

0
1578

Avcılar Marmara Caddesi girişinde toplanan vatandaşlar yürüyüş gerçekleştirdi.

Avcılar da sosyal medya üzerinden yapılan duyuru ile şehit haberlerine tepki amaçlı yürüyüş gerçekleştirildi. Yürüyüşte vatandaşların yanı sıra en önde Şehit Aileleri Derneği Avcılar teşkilatı olmak üzere alperen ve ülkü ocakları üyeleri ve Avcılar gençlik derneği  ve UTG Avcılarlı Fenerbahçe’liler ( UTG AVCILAR) üyeleri yer aldı.

Yoğun katılımın olduğu yürüyüşte Avcılar Emniyet Müdürlüğü ekipleri yoğun güvenlik önlemleri aldılar. HDP  Avcılar İlçe binası önünde çevik kuvvet ekipleri nöbet tuttu. Yürüyüş esnasında kalabalık bir grup HDP binası önüne gelerek sloganlar attı. Binaya girmek isteyen gruptan bazı kişilere polis ekipleri izin vermedi.

Gecenin ilerleyen saatlerinde Avcılar İlçe Emniyet Müdürü Hasan BOLAT , Marmara caddesine gelerek ekiplerden bilgi aldı. Polis ekipleri HDP binasında tüm gece nöbet tutacaklar.

Ayrıca Cihangir mahallesinden araç konvoyu oluşturan kişilerin Yeşilkent Mahallesine gittiği ancak polisin zamanında müdahelesi sonucunda korkulan olayların yaşanmadığı edindiğimiz bilgiler arasındadır.

Yürüyüş ile ilgili Video kısa zamanda yayınlanacaktır.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER