Avcılar metrobüs durağında korkulu anlar!

0
917

Avcılar metrobüs durağında korkulu anlar!

Avcılar metrobüs durağında bomba ihbarı yapıldı. Avcılar Merkez Üniversitesi Kampüsü metrobüs durağında sabah saatlerinde yapılan patlama ihbarı hareketli anların yaşanmasına neden oldu. İşte son dakika haberleri ve Avcılar’da metrobüs durağında bomba ihbarının ayrıntıları…

Bir görgü tanığı heyecana yol açan olayı şöyle anlattı:
“Aşağıda bir patlama oldu. Biz lastik patladı zannettik. Başka birşey bilmiyoruz. Şimdi aşağıda diyorlar çöpte bomba patlamış. Yüksek “pat” diye ses gelmiş. Yaralanan yok”

Avcılar Merkez Üniversite Kampüsü metrobüs durağında sabah saatlerinde hareketlilik yaşandı.
“Patlama” ihbarı üzerine çok sayıda polis ekibi buraya sevkedildi. Olay yerine gelen polis ekipleri, herhangi bir olumsuzluğa rastlamadı. Durak görevlilerinin gösterdiği bir plastik şişe ve etrafındaki bilyelerin çevresine emniyet şeridi çekildi.

Avcılar metrobüs durağında sabah saatlerinde küçük çaplı bir patlama meydana geldi. Olayda ölen ya da yaralanan olmazken, uzman ekiplerin patlamanın nedenine ilişkin çalışmaları sürüyor.
Edinilen bilgilere göre, Avcılar metrobüs durağında sabah 08.00 sıralarında, iddiaya göre çöp kutusuna bırakılan bir poşet nedeniyle ufak çaplı patlama meydana geldi. Olay yerine bomba imha uzmanları ve sağlık ekipleri sevk edildi. Olayda ölen ya da yaralanan olmazken, bomba imha uzmanları patlamanın nedenine ilişkin çalışma başlattı. Olay yeri inceleme ekipleri de patlamanın meydana geldiği bölgede delil topladı.
Polis, çöp kutusuna poşet bırakan şüpheli şahsın yakalanması için çalışma başlattı.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER