Avcılar Belediyesi’nden minik öğrencilere Gelişim Raporu hizmeti

0
355

Avcılar Belediyesi’nden minik öğrencilere Gelişim Raporu hizmeti

Avcılar Belediyesi Çocuk Evi ve Çocuk Kulübünde eğitim gören minik öğrencilere 2015-2016 ilk dönem Gelişim Raporları dağıtımı gerçekleştirildi. Minik öğrencilerin mutluluğu görülmeye değerdi.

Minik Öğrenciler Gelişim Raporlarını Aldılar

Sosyal Belediyeciliğin standartlarından olan “Çocuk Dostu Belediyecilik” anlayışıyla çalışmalarını sürdüren Avcılar Belediyesi 3-5 yaş grubu minik çocukların eğitimlerine katkı sağlamak, sağlıklı bireyler olarak yetişmelerine yardımcı olmak amacıyla, bilgi beceri ve davranış eğitimlerinin verildiği Çocuk Evi ve Çocuk Kulüplerinde minik öğrencilere 2015-2016 yılı ilk dönem gelişim raporları dağıtıldı. Bir hafta tatil yapacak olan minik öğrenciler tatilin ardından eğitime kaldıkları yerden devam edecekler.

Çocuklar Güçlü, Özgür ve Erdemli Bireyler Olarak Yetişiyor

Avcılar’da çocukların güçlü, özgür ve erdemli bireyler olarak yetişmesini istediklerini belirten Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak,“Çocuklar hem bugünümüz hem yarınımızdır. Çocuklarımızın güçlü, özgür ve erdemli bireyler olarak yetişmesini itiyoruz. 3-5 yaş grubu çocuklarımız için hizmete sunduğumuz Çocuk Evi ve Çocuk Kulübünde eğitim gören çocuklarımız 2015-2016 yılı ilk dönem gelişim raporlarını alarak bir haftalık tatile girdiler. Minik öğrencilerimize ve ailelerine mutlu ve sağlıklı bir tatil diliyorum. Çocuklarımızın bedensel, zihinsel ve ruhsal gelişimlerin de temelinin atıldığı önemli bir eğitim müessesi olan çocuk evi ve çocuk kulüplerimizin artırılmasına yönelik çalışmalarımız diğer mahallelerimizde de sürdürülüyor” dedi.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER