Avcılar Belediye Başkanı, Handan Toprak’ Öğrencilerinde Anası olmaya hazırlanıyor.

0
670
 • Handan Toprak’tan Avcılar İçin Yurt

 • Güzel Avcılar’ımız da yapımı devam eden ve bir sonraki eğitim yılında, hizmete açılması öngörülen yurt inşaatı ile Handan Toprak yuvasından ayrılmış anne ve baba özlemi çeken, öğrencilere aile ve ana sıcaklığını yaşatabilmek için, tüm belediye çalışanlarını seferber etti. Bu proje hizmete açıldığında, Handan Toprak tüm öğrencilerin anası olacak.

  avcilar-yurt

  Projenin Amacı:

  İstanbul Üniversitesi Avcılar Yerleşkesi ve yakın bölgede bulunan üniversite öğrenci­lerinin barınma ihtiyaçları ile ilçemiz sınır­larında misafirhane ihtiyacını karşılamak amacıyla ulaşım kolaylığı dikkate alınarak Üniversite Mahallesi’nde Başkanlığımız bün­yesinde misafirhane binası yapılmaktadır.

  Projenin Tanıtımı:

  Avcılar ilçesi, Üniversite mahallesi 1 paf­ta, 20702 parselde Avcılar Belediyesi adına kayıtlı 1406 m² arazi üzerine kurulu toplam 22 katlı betonarme karkas sistemi ile tasar­lanmış, 18000 m² inşaat alanına sahip ve 320 kişi kapasiteli modern bir misafirhane binası inşa edilecektir. Kontrollü geçiş sistemi olan misafirhanemizin 8 araçlık kapalı otoparkı, katlarda tek kişilik apart odaları, 24 saat sıcak su, kablosuz internet bağlantı­sı, çamaşır ve ütü odaları, 300 kişilik yemek­hane, spor aktivite salonları, etüt ve eğlence salonları ile kafe, kuaför, satış birimleri yer alacaktır.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER