Ahmet Bebeğe Solunum Cihazı..

0
586

Avcılar’da yemek borusu ameliyatının ardından solunum yetmezliği rahatsızlığı ortaya çıkan Ahmet Bebeğe ihtiyacı olan solunum cihazı Avcılar Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü tarafından teslim edildi.

Avcılar’da doğuştan yemek borusu olmayan Ahmet Bebeğe yapılan operasyonda yeni yemek borusu takıldı. Geçirdiği zorlu ameliyatın ardından ses telleri ve nefes borusu zarar gören Ahmet Bebek solunum yetersizliği rahatsızlığından dolayı hayatına devam edebilmesi için solunum cihazına bağlı olarak yaşıyor. Aldıkları cihazın şarj edilemiyor olmasından dolayı elektrik kesintilerinde hastaneye gitmek zorunda kalan Ahmet Bebeğin ailesinin müracaatı ile Avcılar Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü tarafından yeni solunum cihazı Ahmet Bebeğin ailesine teslim edildi.

Avcılar Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürü Canan Mırık, “Ahmet Bebeğin solunum sıkıntısı yaşadığını ve elektrikler kesildiğinde hayati tehlikeyle karşı karşıya kaldığını ailesinin müracaatı ile öğrendik. Avcılar Belediye Başkanımız Dr. Handan Toprak’ta isteğin hemen yerine getirilmesini istedi. Sosyal Belediyeciliğimizin gereği, ailenin istemiş olduğu cihazı Ahmet Bebeğimize ulaştırdık. Bebeğimizin bir önce sağlığına kavuşması diliyoruz” dedi.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER