31 milyon süpürmüşler…….

0
1146

İhaleden  yana şansım yok
Ağlıyorum derdim çok
İhaleyi  kaybetmişim
Sordum sordum bulan yok

Dün gece başkanı  aradım
Aradım bulamadım
Kör olası çöpçüler
31 milyonu süpürmüşler

Mahkemede ne ararsın
Beni kimden sorarsın
Ben düştüm 31 milyon peşine
Sende düşme yanarsın aaaa aaaa körolası çöpçüler 31 milyon süpürmüşler.

ŞOK ŞOK AVCILAR BELEDİYESİ ÇÖP İHALESİ İPTAL EDİLDİ

Avcılar Belediyesinin geçen yıl yaptığı çöp ihalesi iptal edildi. Avcılarda çöpler temizlenirken, sokaklar pırıl pırıl olurken, konteynırlar hijyenik bir şekilde yıkanıp çöple ilgili sorunlar rafa kalkarken ihalenin iptal edilmesi şaşkınlığa sebep oldu.

Danıştay 13.Dairesi davacı firmayı haklı bularak adı geçen firmanın itirazını reddeden KİK’in kararını iptal etti. Şimdi herşey sil baştan yapılacak. Belediye’ye resmi yazı geldikten sonra Beş kardeşler firmasıyla yeniden masaya oturulup işin geri kalan kısmının yapılması için anlaşma sağlanma yolları aranacak.

KİK’e başvuran red kararı alınca konuyu Danıştay’taşıyan Beş Kardeşler firmasının sahibi Bahattin Erdoğan “Kararı yeni duydum. Ben savaş kazanmış bir komutan edasıyla bakmıyorum. Her zaman adaletin hukukun üstünlüğüne inanıyorum. Bu sebeple mahkemeye başvurdum. Sonuçta adaletin kestiği parmak acımaz. Herkes adaletin verdiği karara saygı duyması gerekir. Bundan sonraki süreci hep birlikte takip edeceğiz. Ben ihaleye girdiğimde SGK’ya borçum yoktu. İhalenin Tomurcuk firmasına verebilmesi için bir mazeret ” dedi.
Avcılar Belediyesi çöp ihalesini 85 milyon teklif veren Beş Kardeşler firması yerine 116 milyon teklif veren Tomurcuk firmasına verilmişti. Aradaki 31 milyon fark kamuoyunda büyük tepkilere sebep olmuştu.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER